+38 (056) 785 11 45
+38 (067) 632 61 12
+38 (066) 930 52 50
НВО ГРАНТЕКС - гальмівні шланги, запчастини до гідравліки. Виготовлення та ремонт
Якщо ви зупинили погляд на цій сторінці, то Вас зацікавив один з наших продуктів - гальмівні шланги, запчастини для гідравліки.
"Науково-виробниче об'єднання Грантекс" з Дніпра з радістю допоможе Вам.

Гальмівні шланги BQ
Гальмівні шланги для легкових автомобілів, мотоциклів, квадроциклів та ін.техніки.

Компанія Brake Quip (США) організує світову торговельну мережу з виготовлення шлангів від байків і легкових автомобілів до промислових навантажувачів. Простіше сказати так – Brake Quip – це безпека на дорозі.
Як це відбувається? Гальмівний шланг на Вашому автомобілі потребує заміни. Ви йдете до найближчого автомагазину та купуєте потрібний шланг. А якщо потрібного шлангу немає в наявності? Вас просять почекати день, тиждень, місяць. Те саме відбувається, якщо ви звернетеся в будь-який доступний інтернет-магазин.
Тоді в чому відмінність сервісу Brake Quip від інших продавців та постачальників, запитаєте Ви?
У майстерні компанії Brake Quip або її представника до Вашого поводження із замовленням немає готових шлангів. Але є всі матеріали та устаткування їх виготовлення. Ваше замовлення буде виконано практично відразу. А головне, у Вашій присутності буде проведено тест шланга під тиском 3000 psi. Додому ви підете задоволеним і впевненим у якісному складанні виробу. А у магазині Вам перевірять шланг? А Ви впевнені, що всі шланги в інтернет-магазині проходили перевірку якості та відповідають стандартам DOT?
І це ще не все. Гальмівні гумові шланги, шланги з нержавіючим армуванням, гальмівні трубки, шланги зчеплення, труби паливні, шланги ГУР, кондиціонерні шланги. І все це в одному місці. Від перших "Фордів", "Кадилак" та "Бюїків", до сучасних "Порше" та "Ягуарів". Усього понад 40 тисяч різновидів гальмівних шлангів для автомобілів, мотоциклів, квадроциклів та іншої техніки. Всі шланги відповідають О.Е.М. і відповідають усім встановленим зараз стандартам.
Brake Quip може все! Ви залишитеся задоволені! Досі не вірите? Подивітьсявидео на нашому пртнерському сайті ПП "Авгур" і переконайтеся самі. І ще. Ми відкриті для діалогу про співпрацю.

Купуйте лише найкраще. Ви на це заслуговуєте. А якщо Ви сумніваєтеся у шведському якості, то дарма витрачаєте свій час на читання та пошук запчастин. Успіхів! :)
Заказ детали
Заполните форму и мы свяжемся с вами в течение дня.
Имя:
Страна:
E-mail*:
Телефон:
Текст сообщения:
НПО “Грантекс” Все права защищены

© 2012 - 2022