+38 (056) 785 11 45
+38 (067) 632 61 12
+38 (066) 930 52 50
Виготовляйте всі типи автомобільних шлангів. Миттєво.
Уявіть собі! Ви зможете сказати ТАК по кожній заявці до автомобільного шлангу та трубки, включаючи всі гальмівні шланги та шланги зчеплення. Додайте ще одне джерело прибутку для вашого бізнесу та приєднайтесь до міжнародної мережі постачальників запчастин BrakeQuip, щоб дати вам перевагу над конкурентами.

Стати одним з провідних виробників автомобільних шлангів на замовлення, в той час як ваші клієнти чекають. Ви матимете повну підтримку по всіх позиціях арматури, шлангів, трубок, витратних матеріалів та маркетингової підтримки, щоб зробити Ваш бізнес місцем постійних покупок. Вам надається повна технічна підтримка та навчання для задоволення будь-якої потреби ваших клієнтів. Ваші клієнти повертатимуться з упевненістю в тому, що у вас є те, що їм потрібно.

Програми включають гумові та плетені гальмівні шланги, металеві трубки, паливопроводи та шланги ГУР, а також лінію спеціалізованих інструментів, розробленихBrakeQuip. Це все зробить ваш магазин ефективним та прибутковим.

Виробничі системи шлангів BrakeQuip усувають ваші нічні кошмари із заміни запчастин. Система дає вам гнучкість та зручність виготовлення та випробування будь-якого гальма чи шланга зчеплення на місці. Усі гальмівні шланги та шланги зчеплення, а також обладнання відповідають міжнародним стандартам безпеки.

Незалежно від необхідного автомобільного шланга, для сімейного седана або промислового навантажувача, ви можете забезпечити виготовлення необхідного шланга ... Швидко.

Виробничі системи шлангів BrakeQuip вимагають дуже малого часу навчання, як у гальмівних шлангах, так і по шлангах зчеплення.

Цей сервіс одразу може стати вашою частиною бізнесу.
Ми завжди відкриті до співпраці з Вами на взаємовигідних умовах.
Заказ детали
Заполните форму и мы свяжемся с вами в течение дня.
Имя:
Страна:
E-mail*:
Телефон:
Текст сообщения:
НПО “Грантекс” Все права защищены

© 2012 - 2022